Schema Tångavallen

<september 2021>
måntisonstorfrelörsön
30
F-9: Träning,17.30-18.45

F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning ,18:00-19.30
31
F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Träning,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
1
F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning ,18:00-19.30
2
F-9: Träning,17.30-18.45

F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Match,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
34
FP-7: Pool spel ,08:00-18:00
5
FP-7: Barn födda 2014,15:00-16:00

Fotbollsskolan: Fotbollsskolan(2021),16.00-16.45

P-10 / P-11: P11 Match Skara FC,16:00-17:30
6
F-9: Träning,17.30-18.45

F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning,18:00-19.30
7
F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Match,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
8
P-10 / P-11: P10 Match - Åsarp/Trädet Samling 16.50 Matchstart 17:30,17.30-19.30

F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning,18:00-19.30
9
F-9: Träning,17.30-18.45

P-8 / P-9: Träning,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
10
F-11: Match Ulvåkers IF,18:00-19:30
11
P-12: Hemmamatch mot IFK Falköping Vit, Samling 10.15, Matchstart 11.00,10:15-12:00
12
FP-7: Barn födda 2014,15:00-16:00

Fotbollsskolan: Fotbollsskolan(2021),16.00-16.45

P-10 / P-11: P11 Match Vartofta SK,16:00-17:30

F-14: Match mot Vinninga ,17.30-19.30
13
F-9: Träning,17.30-18.45

F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning,18:00-19.30
14
F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Träning,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
15
F-14: Match,18.00-20.00
16
F-9: Träning,17.30-18.45

F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Träning,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
171819
FP-7: Barn födda 2014,15:00-16:00

Fotbollsskolan: Fotbollsskolan(2021),16.00-16.45
20
F-9: Träning,17.30-18.45

F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning,18:00-19.30
21
P-10 / P-11: P10 Match - Ekedalens SK Samling 16.50 Matchstart 17.30,17.30-19.30

F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Träning,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
22
F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00

P-12: Träning,18:00-19.30
23
F-9: Träning,17.30-18.45

F-11: Träning,17:00-18:30

P-8 / P-9: Träning,17:30-19:00

P-10 / P-11: Träning,18:00-19:30
24
F-9: Match FKIK. 2 planer!,18.00-19.30
25
P-12: Hemmamatch mot Falköpings FK, Samling 10.15, Matchstart 11.00,10.15-12.00
26
P-10 / P-11: P11 Match Stenstorp,11:00-12:30

F-11: Match Skultorps IF,14:00-15:30

FP-7: Barn födda 2014,15:00-16:00

Fotbollsskolan: Fotbollsskolan(2021),16.00-16.45

F-14: Match,17.00-19.00
27
F-9: Träning,17.30-18.45

F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00
28
F-11: Träning,17:00-18:30
29
F-14: Träning 9-manna,18.30-20.00
30
F-9: Träning,17.30-18.45
123
Fotbollsskolan: Fotbollsskolan(2021),16.00-16.45
4
F-9: Träning,17.30-18.45
567
F-9: Träning,17.30-18.45
8910