Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinnarp-Slutarps IF

Följ

Kinnarp-Slutarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kinnarp-Slutarps IF
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
  • 3Ons
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) Dam A & U


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träningsmatch mot Vartofta F8-10


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P13-15


      20:00
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P10-12


      18:30
    • 19:00

      Träningsmatch F14


      20:30
  • 6Lör
    • 10:30

      Träningsmatch FKIK F12


      12:00
    • 10:30

      Träning P10-12


      12:00
    • 11:00

      Lassabollen P13-15


      00:00
    • 17:30

      Valtorp (borta) Herr


      18:30
  • 7Sön
    • 00:00

      Lassabollen P13-15


      16:00
    • 09:00

      Lassabollen dag 2 P13-15


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch FKIK F12


      13:00
    • 12:15

      Götene FK U (borta) Dam A & U


      14:15
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning P13-15


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:00

      Lassabollen P13-15


      17:00
    • 10:30

      Träning F12


      12:00
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 10:30

      Träning P10-12


      12:00
    • 14:00

      Wargöns IK (borta) Dam A & U


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Vårstädning & Spelarmöte P13-15


      12:00
    • 10:00

      Vårstädning söndag P10-12


      12:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F8-10


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P10-12


      18:30
    • 18:00

      Lagaktivitet Bowlingstället P13-15


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Fagersanna BORTAMATCH F14


      20:00
  • 20Lör
    • 10:00

      Städdag Herr


      12:00
    • 10:00

      Vårstädning Dam A & U


      13:00
    • 10:30

      Träning F12


      12:00
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
  • 21Sön
    • 14:00

      Våmbs IF U (borta) Dam A & U


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch F12


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch mot Skara F10 F8-10


      17:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 20:00

      Kinnarp (hemma) Herr


      22:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam A & U


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P10-12


      18:30
    • 18:00

      Timmele/Hössna (hemma) F14


      20:00
    • 18:45

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P13-15


      20:45
  • 27Lör
    • 10:30

      Träning F12


      12:00
    • 14:00

      Götene FK U (borta) Dam A & U


      16:00
    • 16:00

      Giffcupen P8-9


      20:00
    • 18:30

      Stenstorps IF (hemma) Herr


      20:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00