Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinnarp-Slutarps IF

Följ

Kinnarp-Slutarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kinnarp-Slutarps IF
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Stenstorps IF (borta) P10-12


      13:00
    • 15:30

      Träning Herr


      17:00
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:15
    • 19:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Dam


      21:00
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Axvall/Varnhem (hemma) P13-15


      21:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Poolspel Tidaholm P8-9


      13:00
    • 11:00

      Floby-Grolanda IF (borta) F8-10


      13:00
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) F14


      17:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Tidaholms GoIF Vit (hemma) F12


      13:00
    • 11:00

      Träning FP6-7


      12:00
    • 12:00

      IF Elfsborg (borta) P13-15


      14:00
    • 14:00

      IF Elfsborg - Malmö FF P13-15


      16:00
    • 16:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P10-12


      18:00
    • 17:00

      Fröjereds IF (borta) Herr


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 8Ons
    • 18:00

      Falköpings FK (hemma) P10-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 9Tor
    • 11:00

      Limmareds IF (hemma) F14


      13:00
    • 12:00

      Tvärred/Vegby/Gällstad (hemma) P13-15


      14:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P10-12


      17:15
    • 18:30

      Falköpings FK C (hemma) Herr


      20:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 08:20

      Sammandrag matcher F8 F8-10


      12:00
    • 10:00

      Skövde KIK Svart/Vit (borta) F12


      12:00
    • 11:00

      Träning FP6-7


      12:00
    • 13:00

      Sils IF U (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      IFK Mariestad (borta) P13-15


      15:00
    • 15:00

      Falköpings FK Röd (borta) P10-12


      17:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:30
    • 16:00

      Folkabo IK (hemma) Herr


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      Hössna IF (hemma) F8-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      IK Gauthiod (hemma) P13-15


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 17Fre
    • 18:00

      Falköpings FK Röd (borta) P13-15


      20:00
  • 18Lör
    • 12:30

      Våmbs IF Vit (borta) P10-12


      14:30
    • 16:00

      Vretens BK (borta) Herr


      18:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Träning FP6-7


      12:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:30
    • 16:00

      Falköpings KIK U (borta) Dam


      18:00
    • 16:30

      Bergdalens IK (borta) F14


      18:30
    • 17:00

      Ekedalens SK (hemma) P10-12


      19:00
    • 17:00

      Träning P13-15


      18:30
  • 20Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Lidköpings FK (borta) P13-15


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Sandhems IF (borta) Herr


      21:00
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:00

      Annelunds IF (borta) F8-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 24Fre
    • 18:45

      Falköpings KIK Röd (borta) F12


      20:45
    • 19:00

      Åsarp-Trädet/Vartofta (borta) P13-15


      21:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Poolspel för P7 och F7 FP6-7


      14:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Poolspel P8-9


      14:00
    • 11:00

      Träning FP6-7


      12:00
    • 11:30

      Tidaholms GoIF (borta) P10-12


      13:30
    • 13:00

      Vartofta SK (hemma) Dam


      15:00
    • 16:00

      Borgunda IK (hemma) Herr


      18:00
    • 16:00

      Grönahögs IK (borta) F14


      18:00
    • 17:00

      Skövde AIK Röd/Vit (hemma) P10-12


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 18:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F8-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:00

      Hössna IF (borta) F8-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF U (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Sandhems IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Mariestads BK (hemma) P13-15


      21:00
  • 31Fre
    • 18:00

      Brämhults IK (hemma) F14


      20:00
    • 18:00

      Floby-Grolanda IF Svart (hemma) P10-12


      20:00