Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinnarp-Slutarps IF

Följ

Kinnarp-Slutarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kinnarp-Slutarps IF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 12:30

      Hörnebo SK Grön (borta) F12


      14:30
    • 14:00

      Skultorps IF Svart (borta) P10-12


      16:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Träning FP6-7


      12:00
    • 16:00

      Herrljunga/Frisco (hemma) P13-15


      18:00
    • 17:00

      Timmele/Hössna (borta) F14


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 18:00

      IFK Falköping FF BlåVit (hemma) P10-12


      20:00
    • 19:00

      Vartofta SK (hemma) Herr


      21:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 6Tor
    • 10:15

      Sammandrag matcher F8 F8-10


      14:15
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Poolspel Skara P8-9


      15:00
    • 11:00

      Stenstorps IF (hemma) Dam


      13:00
    • 11:30

      IFK Falköping FF Vit (borta) P10-12


      13:30
    • 16:00

      Norra Fågelås IF (hemma) Herr


      18:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Träning FP6-7


      12:00
    • 17:00

      Guldkroken FK Svart (hemma) F12


      19:00
    • 19:30

      Annelunds IF (borta) P13-15


      21:30
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Sandhems IF (hemma) F8-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
  • 11Tis
    • 18:00

      Falköpings KIK Svart (borta) F12


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 19:30

      Våmbs IF U (borta) Dam


      21:30
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning F8-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 18:30

      Åsarp-Trädet/Vartofta (hemma) P13-15


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 14Fre
    • 18:00

      IFK Tidaholm Vit (borta) P10-12


      20:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Poolspel för F7 och P7 FP6-7


      14:00
    • 10:30

      F8 Sammandrag 3 F8-10


      14:00
    • 15:00

      Vartofta SK (borta) Herr


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Fröjereds IF (hemma) P10-12


      13:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:30
    • 16:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P13-15


      18:00
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Vartofta F8-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning F12


      19:00
    • 17:15

      Träning F8-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 18:30

      Skara FC Blå (hemma) P10-12


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Annelunds IF (borta) Herr


      21:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Vartofta SK (hemma) F12


      20:00
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Axvall/Varnhem (borta) P13-15


      21:00
  • 20Tor
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 13:00

      FC Skövde (borta) Herr


      15:00
  • 24Mån
    v.26
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      IFK Hjo (hemma) Dam


      21:00
  • 26Ons
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:30

      Infomöte Gothia P13-15


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 13:00

      Götene FK U (hemma) Dam


      15:00
    • 15:00

      Stenstorps IF (borta) Herr


      17:00
  • 30Sön
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P13-15


      21:00