Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinnarp-Slutarps IF

Följ

Kinnarp-Slutarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kinnarp-Slutarps IF
Välj lag

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:00

      Oddebollen cup F14


      00:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Oddebollen cup F14

    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:30

      Summercamp Dam


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Oddebollen cup F14

    • 00:00

      Summercamp Dam


      23:55
    • 13:00

      Valtorp (borta) Herr


      15:00
    • 18:00

      Fest Herr


      19:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Oddebollen cup F14


      15:00
    • 11:00

      Träning F12


      12:30
  • 5Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 14:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (borta) Dam


      16:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:30
    • 16:00

      Fröjereds IF (hemma) Herr


      18:00
    • 17:00

      Skultorps IF (borta) F12


      19:00
    • 17:00

      IFK Hjo Blå (hemma) P10-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
  • 12Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F14


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Floby-Grolanda IF (hemma) F8-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 16Fre
    • 19:00

      IF Elfsborg (hemma) P13-15


      21:00
  • 17Lör
    • 10:30

      Tidaholms GoIF Vit (borta) F12


      12:30
    • 13:00

      Sils IF U (borta) Dam


      15:00
    • 16:00

      Folkabo IK (borta) Herr


      18:00
  • 18Sön
    • 17:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P10-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
  • 19Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:30

      Hössna IF (borta) F8-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:30

      Limmareds IF (borta) F14


      20:30
    • 18:45

      Falköpings KIK U (hemma) Dam


      20:45
    • 18:45

      IFK Mariestad (hemma) P13-15


      20:45
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 23Fre
    • 18:00

      Sandareds IF Grön (hemma) F14


      20:00
  • 24Lör
    • 11:00

      Götene IF Svart (hemma) P10-12


      13:00
    • 16:00

      Vretens BK (hemma) Herr


      18:00
  • 25Sön
    • 11:00

      Skövde KIK Svart/Vit (hemma) F12


      13:00
    • 15:00

      Träning P8-9


      16:30
    • 17:00

      Tvärred/Vegby/Gällstad (borta) P13-15


      19:00
  • 26Mån
    v.35
    • 18:00

      Skultorps IF Svart (borta) P10-12


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning P10-12


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P8-9


      19:30
    • 18:15

      Falköpings FK Röd (hemma) P13-15


      20:15
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-15


      19:30
    • 18:15

      Grönahögs IK (hemma) F14


      20:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Sammandrag i Timmele F8 F8-10


      14:00